Zobacz wyniki

Limit: 1 głos co 3 godziny

Stowarzyszenie zwykłe Ratownictwo Powiatu Pyrzyckiego

O NAS

Stowarzyszenie zwykłe Ratownictwo Powiatu Pyrzyckiego jest młodym stowarzyszeniem bo istniejącym dopiero od 19.01.2017 r. Skupia ono ludzi związanych z ratownictwem oraz miłośników służb mundurowych i ratowniczych szczególnie z powiatu pyrzyckiego.

Naszymi celami są między innymi:
• organizacja w szkołach oraz świetlicach spotkań dla dzieci i młodzieży na temat szeroko pojetego bezpieczeństwa;
• przedstawianie na fotografiach i filmach służby powiatu pyrzyckiego;
• organizowanie kampani informacyjnych i edukacyjnych dla mieszkańców powiatu o tematyce poświęconej bezpieczeństwu oraz jak prawidłowo zachować się w różnych niebezpiecznych sytuacjach;
• uczestnictwo w różnego rodzaju festynach oraz ćwiczeniach służb powiatu pyrzyckiego.

 

Nasze stowarzyszenie utrzymuje się głownie ze składek członkowskich co mocno ogranicza nas w działaniu i realizacji postawionych sobie celów. Środki pieniężne, które są gromadzone na naszym koncie chcemy wykorzystać do realizacji naszych zadań oraz do wspierania służb ratowniczych i mundurowych (Policja, straż Pożarna, Ratownictwo Medyczne, Straż Miejska) w naszym powiecie.

Zachęcamy Państwa do przekazywania darowizn na rzecz Stowarzyszenia Ratownictwo Powiatu Pyrzyckiego. Każda nawet najmniejsza kwota jest Państwa inwestycją w bezpieczeństwo głównie dzieci – bo na nich skupiamy się najbardziej.

Nr konta Stowarzyszenia 65 1020 4867 0000 1302 0151 4553
W tytule przelewu: Darowizna
e-mail: ratownictwo.powiatupyrzyckiego@poczta.fm
Zapraszamy na nasz profil na Facebooku:
https://www.facebook.com/ratownictwopowiatupyrzyckiego

Procent

Więcej organizacji